Hlavní problém MSDN (vývojářských) licencí

V posledních měsících jsme zaznamenali extrémní nárůst nových e-shopů, které si myslí, že “prodávají legální software”.

Bohužel naše interní analýza zjistila, že 90 % levných obchodů. prodávají vývojářské licence MSDN, i když na svých webových stránkách tvrdí opak. Pokud si zakoupíte licenci, můžete jej spárovat s účtem Microsoft a získáte pocit. vše je v pořádku.

Při kontrole počítače se bohužel pokutě nevyhnete.

Problém s ověřováním legálnosti výrobku

Hlavním problémem je, že majitelé e-shopů sami nevědí. ověřit legálnost licence a nemají jinou možnost než důvěřovat svým Čínští dodavatelé. Po hloubkové analýze jsme nezískali jakýkoli software k ověření legálnosti. Zákonnost licence je pro běžného uživatele obtížné zjistit. Teprve po aktivaci produktu v počítači, můžete použít příkazový řádek příkazového řádku, abyste zjistili platnost a legálnost licence.

Proto jsme se rozhodli vyvinout interní software pomocí, které můžeme použít k ověření funkčnosti a zákonnosti každého licenčního klíče.

Dalším problémem je původ licence

Většina prodaných licencí pochází z Číny, to je již první známka problému, protože prodej sekundárních licence jsou legální, ale musí pocházet ze zemí EU.

Chcete si ověřit legálnost licence?

Pokud jste se nechali zlákat extrémně nízkou cenou a máte pochybnosti o legálnosti výrobku, můžeme vaši licenci zdarma ověřit pomocí našeho interního systému. Pokud by licence je nelegální, doporučujeme kontaktovat majitele e-shopu a požádat ho o vrácení peněz.